Price: 6 933kr
Used Apple iPhone 13 Pro (95% new) with A15 Bionic chip, 6GB RAM, 128GB/256GB storage, 5G connectivity, 6.1-inch OLED Super Retina XDR display (2532x1170 resolution, adaptive 120Hz refresh rate), triple rear camera (12MP), up to 22 hours of video playback, IP68 dust and water resistance, 203g weight, multiple color options. Targeting photography enthusiasts, performance seekers, and business professionals – a high-end smartphone for advanced users.
| Charger | Include a charger |
| Color | Silver |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Lightning |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 13 Pro |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 6 |
| Operating System | iOS 14 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 12MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used - Good |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2560 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 4K |
| Phone Battery Capacity | 3000mAh |
| Battery Type | UN 3480 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A15 |
| SKU | sw251030277679798946 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 5170353 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.